Strona główna » Regulamin

Regulamin


Regulamin sklepu internetowego marlonstal.pl

Wysyłka i zwroty 

1. Nasza firma dostarcza zamówiony towar za pośrednictwem firmy kurierskiej i Poczty Polskiej. 
2. Złożone zamówienia realizujemy wg kolejności przychodzących zgłoszeń. 
3. Zakupiony towar dociera pod wskazany przez Kupującego adres w ciągu 1 - 7 dni roboczych. 
4. W przypadku tymczasowego braku zamówionego towaru, termin dostawy może ulec wydłużeniu , o czym poinformujemy pocztą elektroniczną lub telefonicznie. 
5. Należność za zamówiony towar Klient może uregulować: - przy odbiorze, - przelewem - za pośrednictwem serwisu payu.pl
6. W przypadku płatności przy odbiorze Klient reguluje należność (powiększoną o podane w trakcie składania zamówienia koszty przesyłki i pobrania) gotówką w momencie dostarczeniu towaru. 
7. Na podstawie uchwalonej w dniu 30 maja 2014 r. ustawy (Dz.U. z dnia 24 czerwca 2014r)  "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za produkt niebezpieczny" Klient ma prawo do zwrotu zakupionego towaru, bez podania przyczyn, w terminie 14 dni od dnia wydania.
8. Warunkiem przyjęcia towaru jest dostarczenie go w nienaruszonym stanie (na własny koszt) wraz z otrzymanym dowodem zakupu towaru. W przypadku zwrotu towaru oferowanego w katalogu jako komplet, należy odesłać całość.
9. W  przypadku stwierdzenia wady towaru Klient zobowiązany jest do zgłoszenia reklamacji na piśmie z dokładnym wskazaniem przyczyny reklamacji oraz do odesłania wadliwego towaru na swój koszt. W przypadku zasadnej reklamacji koszt przesyłki zostanie zwrócony Kupującemu.


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu